TISZTESSÉGES AJÁNLAT
Jó lenne egy közös gyerek!
Mitől ne, csináljuk,
hisz élvezet
minimum egyikünknek,
ha rosszul csináljuk,
s ha jól,
hát csillagot születtetünk
még ma este,
legalább két párnyi szembe!
Az se semmi!
Jó lenne közös gyerek!
Közös tudat,
hogy ketten csináltuk,
még akkor is,
ha el nem lesz mondható
még nekünk sem.
Horányi hajnalom
összes kakukkja eszembe jut.
Hallgasd a hangjuk,
és játssz a gondolattal.
BGJ.2007.07.17.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése